Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mikołowie
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mikołowie

Jak zostać PARTNEREM programu "LICZNA RODZINA"

Chcesz zostać partnerem „Licznej Rodziny” - samorządowego programu dla członków rodzin wielodzietnych zamieszkałych w Mikołowie? Zapraszamy.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze mikołowskie rodziny wielodzietne a przez to poprawić warunki ich życia, chcesz kształtować pozytywny wizerunek rodziny a w końcu zwiększyć swoją rozpoznawalność i zainteresowanie firmą/instytucją na rynku podpisz porozumienie i zostań partnerem „Licznej Rodziny”.

W dniu 22 czerwca 2015 roku weszło w życie zarządzenie Burmistrza Mikołowa w sprawie wprowadzenia ulg i uprawnień w ramach samorządowego programu „Liczna Rodzina” oraz wzoru porozumienia ustalającego zasady współpracy między gminą a podmiotem chcącym przystąpić do programu

Zapraszamy firmy/instytucje niezależnie od wielkości i sektora do przyłączenia się do samorządowego programy Gminu Mikołów „Liczna Rodzina”.

Firmy i instytucje chętne do podpisania porozumienia zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mikołowie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00 w pokoju nr 111 (pierwsze piętro). Kontakt telefoniczny: 32 32 42 691 (sekretariat MOPS).

ZAŁĄCZNIKI:

 telefon zaufania

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Pomoc dla Ukrainy

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych