Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mikołowie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mikołowie

Kontakt

Czcionka:

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mikołowie

43-190 Mikołów, ul. Kolejowa 2

tel. (+4832) 3242691

fax (+4832) 3242694 (+4832) 3242671

e-mail mops@mops.mikolow.eu

adresy skrzynek EPUAP   /p54y6bxs9p/skrytka

                                          /p54y6bxs9p/Skład_ESP

NIP 635-157-37-53

REGON 003455362

 

Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej 

Aleksandra Stolarska

32 3242662 aleksandra.stolarska@mops.mikolow.eu

PRZYJĘCIA STRON

W KAŻDY PONIEDZIAŁEK W GODZINACH OD 15:00 DO 17:00 (PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU SIĘ W SEKRETARIACIE)

Godziny urzędowania Ośrodka

Poniedziałek od 7.30 do 17.00

Wtorek - Czwartek od 7.30 do 15.30

Piątek od 7.30 do 14.00

 

Pracownicy socjalni wychodzą w teren:

od stycznia do maja oraz od października do grudnia w godzinach od 9.30 do 12.30 

od czerwca do września w godzinach od 8.30 do 11.30

 

Sekretariat

Roksana Jelinek 323242691  roksana.jelinek@mops.mikolow.eu

Punkt kancelaryjny

Beata Wąski 32 3242675 beata.wasik@mops.mikolow.eu

 

Zastępca Kierownika Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej

Katarzyna Krzyżaniak 32 3242692 katarzyna.krzyzaniak@mops.mikolow.eu

DZIAŁ ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH I ALIMENTACYJNYCH

Kierownik Działu Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych 

Agnieszka Zielosko 32 3242676 agnieszka.zielosko@mops.mikolow.eu

Dział Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych 

Agata Swadźba 32 3242698 agata.swadzba@mops.mikolow.eu

Zespół ds. Świadczeń Rodzinnych i Wychowawczych

Pokój nr 1 

Aneta Jaworska - Bieta 32 3242686 aneta.jaworska-bieta@mops.mikolow.eu

Olga Latoń 32 3242686 olga.laton@mops.mikolow.eu

Katarzyna Lemańczyk 32 3242686 katarzyna.lemanczyk@mops.mikolow.eu

Pokój nr 3

Anna Kmieć 32 3242686 anna.kmiec@mops.mikolow.eu 

Pokój nr 4

Elżbieta Stolicka 32 3242685 elzbieta.stolicka@mops.mikolow.eu

Pokój nr 5

Ewa Sikora 32 3242679 ewa.sikora@mops.mikolow.eu

Ewelina Kumur 32 3242679 ewelina.kumur@mops.mikolow.eu

Zespół ds. Świadczeń Alimentacyjnych

Pokój nr 6.6

Małgorzata Bielas 32 3242695 malgorzata.bielas@mops.mikolow.eu

Dominika Stokłosa 32 3242695 dominika.stoklosa@mops.mikolow.eu

DZIAŁ POMOCY ŚRODOWISKOWEJ

Kierownik Działu Pomocy Środowiskowej

Anna Mendecka 32 3242668 anna.mendecka@mops.mikolow.eu

Pracownicy socjalni:

Pokój nr 103

Jolanta Panol 32 3242673 jolanta.panol@mops.mikolow.eu

Zofia Duda 32 3242473 zofia.duda@mops.mikolow.eu

Małgorzata Mróz-Lasek 32 3242674 malgorzata.mroz-lasek@mops.mikolow.eu

Irena Kowalska 32 3242674 irena.kowalska@mops.mikolow.eu

Pokój nr 108

Beata Czempa 32 3242682 beata.czempa@mops.mikolow.eu

Anna Jankowska 32 3242683 anna.jankowska@mops.mikolow.eu

Aleksandra Zowada - Żal  323242667 aleksandra.zowada@mops.mikolow.eu

Zespół ds. Osób Starszych i Niepełnosprawnych

Pokój nr 8 

Beata Kopczyńska 32 3242672 beata.kopczynska@mops.mikolow.eu

Bożena Depta 32 3242670 bozena.depta@mops.mikolow.eu

 Dorota Malinowska 32 3242670 dorota.malinowska@mops.mikolow.eu

Barbara Hetmańska 32 3242672 barbara.hetmanska@mops.mikolow.eu

Zespół Funduszy Zewnętrznych

Pokój nr 9

Barbara Gubała 32 3242667 barbara.gubala@mops.mikolow.eu

Natalia Kruszyna 32 3242667 natalia.kruszyna@mops.mikolow.eu

Pokój nr 9a

Diana Sawicka 32 3242693 diana.sawicka@mps.mikolow.eu

Marek Grzywa 32 3242693 marek.grzywa@mops.mikolow.eu

Zespół ds. Procedury Niebieskiej Karty

Pokój nr 105

Monika Płatek 32 3242664 monika.platek@mops.mikolow.eu

 Emilia Krawiec 32 3242664 emilia.krawiec@mops.mikolow.eu

ASYSTENCI RODZINY  Pokój nr 110

Beata Kaczmarek 882190911 beata.kaczmarek@mops.mikolow.eu

Dorota Mazurczyk 795557450 dorota.mazurczyk@mops.mikolow.eu

Anna Duda 882078285 anna.duda@mops.mikolow.eu

Anna Forma 570530957 anna.forma@mops.mikolow.eu

Zespół ds. Świadczeń Pomocy Społecznej, Stypendia i Karta Dużej Rodziny

Pokój nr 109

Joanna Walczuk 32 3242677 joanna.walczuk@mops.mikolow.eu

Sylwia Kukla 32 3242677 sylwia.kukla@mops.mikolow.eu

Basiak Mariola 32 3242677 mariola.basiak@mops.mikolow.eu

Dominika Złotecka - Suter 32 3242669 dominika.zlotecka-suter@mops.mikolow.eu

 

Dział księgowości

Pokój nr 101

Główna księgowa

Joanna Zielińska 32 3242665 joanna.zielinska@mops.mikolow.eu

Dział księgowości

Alina Jendrusz 32 3242663 alina.jendrusz@mops.mikolow.eu

Agnieszka Kapałka 323 242663 agnieszka.kapalka@mops.mikolow.eu

Anna Fojcik 32 3242663 anna.fojcik@mops.mikolow.eu

 

Zespół ds. Organizacji i Spraw Pracowniczych

Alicja Nowak 32 3242697 alicja.nowak@mops.mikolow.eu

Alina Lehmann 32 3242697 alina.lehmann@mops.mikolow.eu

 

Stanowisko ds. obsługi informatyczno – technicznej i analityki

Pokój 111

Andrzej Baron 32 3242666 andrzej.baron@mops.mikolow.eu

 

Zespół Specjalistów

Pokój 106

Psycholog Aleksandra Jaszczyk 728831076

Pokój 110

Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej Agnieszka Awłasewicz – Sieradzka 575877188

 

Placówka Wsparcia Dziennego Świetlica Opiekuńczo-Specjalistyczna

43-190 Mikołów, ul. Konstytucji 3 Maja 40

tel. (+4832) 226 61 98

fax. (+4832) 226 62 03

e-mail bozena.hammer@mops.mikolow.eu

Godziny urzędowania Placówka Wsparcia Dziennego Świetlicy Opiekuńczo-Specjalistycznej

Poniedziałek - Czwartek od 10.00 do 18.00

Piątek od 8.00 do 16.00

w okresie ferii szkolnych i wakacji letnich

od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

 

Filia Placówki Wsparcia Dziennego Świetlica Opiekuńcza

43-190 Mikołów ul. Górnośląska 29

tel. 882193517

Godziny urzędowania  filii Placówki Wsparcia Dziennego Świetlicy Opiekuńczej

Poniedziałek - Piątek 12.00 - 20.00

e-mail wieslawa.stawska@mops.mikolow.eu

ZAŁĄCZNIKI:

Wykaz rejonów opiekuńczych

Zegar

projetk unijny postaw na rodzinę

program dobry start

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mikołowie

43-190 Mikołów, ul. Kolejowa 2

tel. (+4832) 3242660

fax (+4832) 3242694 

e-mail mops@mops.mikolow.eu

 

Godziny urzędowania Ośrodka

Poniedziałek od 7.30 do 17.00

Wtorek - Czwartek od 7.30 do 15.30

Piątek od 7.30 do 14.00

 

 

Placówka Wsparcia Dziennego Świetlica Opiekuńczo-Specjalistyczna

43-190 Mikołów, ul. Konstytucji 3 Maja 38

tel. (+4832) 226 61 98

fax. (+4832) 226 62 03

e-mail bozena.hammer@mops.mikolow.eu

 

Godziny urzędowania Placówka Wsparcia Dziennego Świetlicy Opiekuńczo-Specjalistycznej

Poniedziałek - Piątek od 10.00 do 18.00

w okresie ferii szkolnych i wakacji letnich

od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

 

Filia Placówki Wsparcia Dziennego Świetlica Opiekuńcza

43-190 Mikołów ul. Górnośląska 29

tel. 882193517

Godziny urzędowania  filii Placówki Wsparcia Dziennego Świetlicy Opiekuńczej

Poniedziałek - Piątek 12.00 - 20.00

e-mail wieslawa.stawska@mops.mikolow.eu

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3